Team - ydeas
Digitálna agentúra, ktorá ponúka služby v oblasti videoprodukcie, marketingu a brand buildingu.
video, videoprodukcia, marketing, brand, brandbuilding, brand building, branding, grafika, graficky dizajn
18859
page,page-id-18859,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Team

Spoznajte nás

Zopár slov

O nás

Sme mladý, kreatívny tím. Naše vedomosti a schopnosti pokrývaju celé pole digitálnej produkcie marketingovej agentúry, sústreďujeme sa však hlavne na tvorbu videí, pretože nimi vieme najlepšie odovzdať emóciu.

team_image
CEO

Veronika Nedecká

Číta počas chôdze, má rada výzvy a miluje to, čo robí. Podnikaniu sa venuje od 19. rokov. Okrem vedenia firmy školí mladé talenty na kurze VisualDesign Photoshop a Illustrator . Má veľké plány do budúcnosti a touto firmou to len začína.

team_image
Videoproduction

Ivona Lichá

Vyštudovala filmovú a dokumentárnu tvorbu na Akadémií umení v Banskej Bystrici. Má cit pre detail každého záberu, v ktorom starostlivo nájde emóciu a video následne dotvorí originálnym strihom.

team_image
Marketing manager

Barbora Nagyová

Hneď po vyštudovaní marketingovej komunikácie a reklamy v Nitre sa začala venovať event managementu a podieľala sa na organizácií vernisáží, či koncertov. Miluje komunikáciu s ľuďmi, organizovanosť a úprimnosť. Ako náš marketingový manager má pod palcom všetky zákazky a rada si s vami pokecá pri šálke dobre kávy.

Graphic designer

Jozef Slovák