Fubaby - ydeas
Digitálna agentúra, ktorá ponúka služby v oblasti videoprodukcie, marketingu a brand buildingu.
video, videoprodukcia, marketing, brand, brandbuilding, brand building, branding, grafika, graficky dizajn
21098
single,single-portfolio_page,postid-21098,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Fubaby

Festival umenia a dizajnu

Fubaby

Festival umenia a dizajnu – prestížne podujatie s cieľom pozdvihnúť naše mesto k staronovému cieľu – Banská Bystrica – jedinečný turistický kultúrny bod Európy.

Nové logo

Rozhodli sme sa použiť farebné „škvrny“ vo farbách festivalu, ktoré predstavujú farebnú paletu symbolizujúcu umenie. Celé logo malo vyjadrovať sviežosť, hravosť a byť ľahko prepojiteľné daným festivalom.

Brand identity

Všetky grafické materiály ako aj materiály pre partnerov obsahovali farebné pásiky, keďže festival pozostáva z rôznych žánrov a kategórií. Rozhodli sme sa každej tejto kategórii priradiť špecifickú farbu, ktorá ju reprezentovala. Daný vizuál sa prezentoval okrem iného aj na billboardoch, citylightoch, na webovej stránke ako aj na brožúrach festivalu

Videoprodukcia

Pre festival Fubaby sme zabezpečovali kompletnú videoprodukciu, ktorá pozostávala s rozhovorov s účinkujúcimi, záznamov z jednotlivých dní, ako aj upútavku pred festivalom a aftermovie po festivale. V každom jednom videu sme sa snažili zhmotniť zážitok a emóciu, ktorú mali možnosť návštevníci festivalu prežiť na vlastnej koži.

Date

5. July 2016

Category

Fotografovanie, Korporátna identita, Redesign, Tvorba grafiky, Videoprodukcia